Hakkımızda

Arna Porselen

“TOPRAĞIN ATEŞLE BULUŞMASI”


TARİHÇEMİZ

“Atılımın Temeli Yenilikçi Bakış Açısıdır” ilkesini benimseyen ARNA PORSELEN, Kütahya Endüstrisinin önde gelen kuruluşlarından biridir. Faaliyetlerine 1962 yılında başlayan GÜRENSOY ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından 1996 yılında kurulmuştur.

Sektöründe ilklere imza atmayı kendine hedef edinen ARNA PORSELEN, Seramik Sofra ve Mutfak Eşyaları üretimi ile başladığı serüvenine teknolojik değişim ve büyüme anlayışı ile yön vermiş ve 2020 yılından itibaren yüksek kaliteli Porselen Sofra ve Mutfak Eşyası üretimine başlamıştır. Şirketimizin üretim felsefesi, kaliteden ödün vermeden sıfır hatalı üretim ve müşteri memnuniyetidir. Sektörlerinde lider konuma geçmelerini sağlayan yenilikçi yönetim anlayışına sahip şirketimizde “Kalite” müşterinin beklentisi ile başlar, tatmini ile devam eder.

Bünyesinde Ar-Ge departmanı oluşturan şirketler hızla gelişmekte olan dünya ekonomisinde rekabet avantajı sağlayabilmektedir. Profesyonel teknik kadrodan oluşturulmuş Ar-Ge departmanı ile stratejik değerlendirme çalışmaları ve ulusal projeler yaparak, sürekli geliştirme ve iyileştirme çalışmalarına öncelik veren ARNA PORSELEN, 14000 bin m² açık ve 4000 bin m² kapalı alana sahip fabrikası ile Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarı sürekli olarak değer yaratabilmektir. Değer yaratmada sürekliliği sağlayabilmek ise hem doğru işin yapılması, hem de işin doğru ve mükemmel yapılmasıdır. Çünkü mükemmellik, ölçülebilen sürekli gelişme ve iyileşmedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite yönetim politikamız; yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini karşılamayı hedef alarak, çalışanlarını bu yönde bilgilendirip, yetkilendirerek çalışma arkadaşlarımızın katılımı ile tüm üretim süreçlerinin sürekli iyileştirilmesini ifade etmektedir.

MİSYON

Araştırmacı, katılımcı ve paylaşımcı teknik ve idari kadrosuyla porselen ve seramik sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve kalıcı üstünlükler sağlamak. Rekabetçi ve daima büyüme potansiyeli olan bir strateji belirleyip, müşteri memnuniyetini arttıracak ürünleri üreterek bulunduğu şehre ve ülke ekonomisine maksimum seviyede katkı sağlamak.

VİZYON

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sürekli gelişim felsefesi ile yüksek kaliteli ve özgün tasarımlı ürünler üreterek, yurt içinde ve yurt dışında pazar payını attırarak, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip seramik ve porselen sektöründe ülkesinde lider bir kuruluş olmak.

Nedim GÜRENSOY

Genel MüdürBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.